Inžinerinių tinklų montavimas - populiariausi darbai

Lietaus sistemų montavimas

Atliekame lietaus vandens nuvedimo sistemų įrengimą nuo gyvenamųjų namų stogų. Lietaus nuotekų sistemos – protingas pasirinkimas norint išvengti užtvindyto kiemo. Taip pat reikės numatyti kanalizacijos šuliniui tinkamą vietą kieme. Jeigu bus įrenginėjamas lietaus kanalizacijos įvadas tik nuo namo stogo, darbai apsiribos vandens nuleidimo nuo lietvamzdžių iki šulinio ir paties lietaus kanalizacijos šulinio statymu.

Vandentiekio tinklų įrengimas

Atliekame visus lauko vandentiekio tinklų montavimo darbus įskaitant: privačių ir komercinių pastatų prijungimą prie miesto centralizuotų tinklų; privačių ir komercinių pastatų vietinio vandentiekio tinklų montavimą, įrengimą ir konsultavimą jų įrengimo klausimais; kvartalo vandentiekio tinklų įrengimą. Mes prijungiame smulkiuosius vandentiekio vartotojus – individualių namų savininkus, namų bendrijas.

Nuotekų tinklų įrengimas

Atliekame kanalizacijos ir vandentiekio tinklų įrengimą pajungiant į centralizuotus miesto tinklus. Parengiame projektus, priduodame tinklus vandens tiekimo tinklą prižiūrinčioms organizacijoms.

Kaina aptariama po pirmojo susitikimo, įvertinus darbų kiekį ir reikalingus montuoti tinklus.

Mes prijungiame smulkiuosius vandentiekio vartotojus – individualių namų savininkus, namų bendrijas.

 

  • Nemokamai atvažiuojame
  • Pakonsultuojame;
  • Paruošiame sąmatą darbams ir reikalingiems įrenginiams.

Drenažo sistemų montavimas

Tai bene geriausias būdas apsaugoti jūsų namą ar sklypą nuo žalingo gruntinio vandens poveikio. Išorinis grožis dažnai būna neilgaamžis, jei sklypas pernelyg drėgnas.

Dėl drėgmės pertekliaus problema kyla ir su požemine namo dalimi - pamatais ir rūsiu. Tai įtakoja aukšti gruntiniai vandenys ir pagrindinė apsaugos priemonė būtent ir yra drenažas. Įrengus sklype drenažą išsausėja pastatų grindys, rūsiai nusausėja sklypo paviršiniai vandenys.
Dažnai pasitaiko, kad poreikis drenažui atsiranda jau baigus namo statybai. Tuomet požeminę pastato dalį tenka specialiai atkasinėti. O tai reiškia, kad jūsų gyvenamoji vieta kuriam laikui vėl pavirs statybų aikštele.

„Kasara“ specialistai pakonsultuos ir atsakys į visus jums kylančius klausimus.
Susisiekite su mumis telefonu 8 (663) 82 292 arba elektroniniu paštu ([email protected]).